مجله اکوکوثر

کدام میکروفن بهتر است بخرم ؟ کاندنسر یا داینامیک ؟

کدام میکروفن بهتر است بخرم ؟ کاندنسر یا داینامیک ؟

شاید شما هم چون بسیاری از افراد در خرید میکروفن بین میکروفن کاندنسر یا داینامیک مردد باشید. ما در تیم فنی اکو کوثر قصد داریم به این پرسش پاسخ دهیم که کدام نوع میکروفن بهتر است؟ کاندنسر یا داینامیک!!!
کاربرد میکروفن مینی گان چیست ؟

کاربرد میکروفن مینی گان چیست ؟

از ميكروفون مینی گان جهت صدابرداري مستقیم از سوژه در ساخت کلیپهای اینستاگرامی و کلیپهای کوتاه استفاده مي شود یا به زبان ساده تر وقتی برای صدابرداری فیلم یا کلیپ نیازه تا صدای با کیفیت بالایی داشته باشیم اما خود میکروفون یا سایه اون در تصویر فیلم نباشه و نیازه میکروفون رو در جایی مخفی کنیم تا صدای سوژه رو ضبط کنیم بهترین انتخاب ما میکروفن مینی گانه تا اون رو مقابل سوژه قرار بدیم و صدای دیالوگ یا محیط و افکت مورد نظر رو با کیفیت و جزئیات بالا ضبط کنیم.
چرا به لرزه گیر یا شاک مانت نیاز داریم؟

چرا به لرزه گیر یا شاک مانت نیاز داریم؟

چرا به لرزه گیر یا شاک مانت نیاز داریم؟ اگر تا به حال فقط از میکروفون های داینامیک استفاده کرده اید، ممکن است هیچ وقت برای داشتن یک لرزه گیر یا شاک مانت احساس نیاز نکرده باشید. در این مقاله ما قصد داریم که بیان کنیم چرا به لرزه گیر یا شاک مانت نیاز داریم پس تا اخر با ما همراه باشید.
تجهیزات ضروری یک پادکستر

تجهیزات ضروری یک پادکستر

اگر شما ساخت پادکست را برای گذران زندگی یا فقط برای سرگرمی انجام می دهید ، و تهیه پادکست کاری است که شما مرتباً انجام می دهید ، تجهیزات ساخت پادکست نباید فکر شما را مشغول خود کند و شما باید بتوانید با یک لیست کوتاه از تجهیزات ضروری که عاقلانه انتخاب کرده اید ، به نتایج خوبی برسید. بنابراین ، بیایید درباره تجهیزات ضروری ، تجهیزاتی که برای یک پادکستر بسیار ضروری هستند صحبت کنیم.
8 نکته برای ضبط بهتر صدا

8 نکته برای ضبط بهتر صدا

خیلی از افراد، هنگام ضبط صدا، مرتکب اشتباهات پیش پا افتاده ای می شوند که منجر به تضعیف نتیجۀ نهایی خواهد شد. خوشبختانه، با تدابیر ساده ای می توان از بروز بیشترِ این اشتباهات جلوگیری کرد. در این مطلب قصد داریم ۱0 مورد از این تدابیر را بیان کنیم.
5 تا از بهترین برنامه ها و نرم افزارها برای ضبط پادکست

5 تا از بهترین برنامه ها و نرم افزارها برای ضبط پادکست

هر کسی می تواند پادکست ایجاد کند ، اما شما باید ابزار مناسب را داشته باشید. در اینجا بهترین برنامه ها و نرم افزارها برای پادکست آورده شده است.اگر به فکر شروع پادکست هستید این مقاله را از دست ندهید.
مقایسه میکروفون بویا BY-M1 اصلی با نسخه تقلبی

مقایسه میکروفون بویا BY-M1 اصلی با نسخه تقلبی

متاسفانه اخیرا افراد سودجو و متقلب کالای متفرقه و تقلبی BY-M1 را روانه بازار کرده اند و با قیمت نزدیک به کالای اصلی و کمی پایین تر از قیمت کالای اورجینال به فروش رسانده و کالای BY-M1 اصلی را با قیمت بسیار بالاتر از کالای اصلی به فروش میرسانند. فروشگاه اکوکوثر به عنوان یکی از نمایندگی های فروش میکروفون های بویا وظیفه خود دانسته تا مشتریان را با شیوه های تشخیص کالای اصلی آشنا سازد در ادامه به بررسی و مقایسه این دو محصول میپردازیم .